Мангер УХЛ

Меморандум клубов УХЛ

Мангер УХЛ

Молодіжний хокейний клуб “Динамо” занепокоєний ситуацією, що склалася навколо почесного президента хокейного клубу “Дніпро” (м. Херсон) Мангера Владислава Миколайовича, якого звинувачують у вчиненні тяжкого злочину.

Ми знаємо Владислава Мангера як порядну людину, фахового господарника, який багато зробив і продовжує робити для розвитку українського хокею. Саме за прямого сприяння Владислава Миколайовича в Херсонській області було створено КП «Обласний центр хокею» Херсонської обласної ради, який займається всебічною підтримкою хокеїстів регіону від початківців до професіоналів.

Саме завдяки роботі Владислава Мангера в Херсоні, хокейна школа якого підготувала близько десяти гравців до складу національної збірної команди України, минулого літа вперше в історії з’явився професійний хокейний клуб “Дніпро”. Матчі команди збирають аншлаги на льодовій арені «Фаворит», а сама команда перебуває серед лідерів національного чемпіонату і претендує на виграш золотих нагород змагання.

Враховуючи ситуацію що склалася, а також значний резонанс навколо неї в ЗМІ, просимо органи правосуддя провести якісне та об’єктивне визначення обставин злочину, а також діяти неупереджено при розслідуванні цієї справи.

Подписывайтесь на наши страницы в социальных сетях Facebook, Twitter, Instagram, Telegram и Youtube.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.